Autor

Maciej Malec, rocznik 1995, urodzony i zamieszkały w Warszawie. Żywy pasjonat transportu kolejowego i węzła warszawskiego. Ponadto zainteresowany radiokomunikacją, muzyką poważną, odrobinę polityką.

Stronę prowadzę czysto hobbistycznie, nie czerpiąc zysków (nawet trochę dopłaciłem). Zajmuję się tym głównie w celach informacyjno – dokumentalnych. Hobbistycznie wspieram też rozwój Symulatora Pojazdów Szynowych „MaSzyna”.

Od 2014 r.: student Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Można mnie też spotkać jako osobę, która obsługuje wagony z miejscami do leżenia oraz wagony sypialne w nocnych pociągach dalekobieżnych uruchamianych przez PKP Intercity.

Wagon z miejscami do leżenia Newag 134A na stacji Kraków Główny, pociąg 31250 Jupiter (Zakopane - Warszawa Zachodnia), 08.02.2016r. g. 00:23.
Wagon z miejscami do leżenia Newag 134A na stacji Kraków Główny, pociąg 31250 Jupiter (Zakopane – Warszawa Zachodnia), 08.02.2016r. g. 00:23.

Z autorem można skontaktować się poprzez podstronę Kontakt w górnym Menu. Krążą słuchy, że sprawnie odpowiada na wiadomości.


Userbar: http://wwk.kolej.org.pl/old/images/userbar.png

userbar290x32


Towarzystwo Śpiewacze „Lira” im. Stefana Wasiaka w Warszawie


PKP S.A. – dworzec kolejowy Warszawa Zachodnia

2 komentarze do “Autor”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kolej w Warszawie i okolicach